3 Katlı Maske3 Katlı Maske
Otomatik El DezenfektaniEl Dezenfektani
Dezenfektan KabiniDezenfektan Kabini
Maske İmalat MakinasıMaske Makinası
lazer kesim makinasıLazer Kesim
Robotik KartlarRobotik Kartlar
Hazır RobotlarHazır Robotlar

K-TEK ÜrünlerTümü 

Okulumuz döner sermaye işletmesi; okul yönetimi, öğretmen ve öğrencileri ile yaptığı arge çalışmalarını imalata dönüştürmüştür. Okulumuz tarafından Maske Üretim Makinası, Lazer Kesim Makinası, Maske, Dezenfaktan Standı, Otomatik El Dezenfaktanı, Karton Bardak, Arduino Robotik Kart ve Robotik malzemeler imal edilip satılmaktadır.

K-TEK Kılıçarslan İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Döner Sermaye İşletmesi

Erdemli Gelecek, Güçlü Gelecek K-TEK

Cerrahi Maske Model ve Fiyatları

Kurumumuz 3 katlı su geçirmez cerrahi maske üretimi ve satışı yapmaktadır. Maskeler, 5'li, 50'li, 100'lü paketlerde satılmaktadır. Corona maske olarak da toplumda söz edilen maskelerimiz beyaz, mavi ve yeşil renklerde imal edilmektedir. Toplu Siparişler için iletişime geçiniz.

Maske Makinası

Tek kullanımlık maske makinası imalatı ve satış hizmetlerini vermekteyiz. Yüksek kaliteli maske yapma makinası hakkında ayrtınlı bilgi almak için tıklayınız.

Otomatik El Dezenfektan Makinesi

Sensörlü otomatik el dezenfektan makinesi imalatını ve satışını kurumumuz yapmaktadır. Elektrikle çalışan otomatik el dezenfaktanının akıtma süresi ayarlanabilmektedir. Fotoselli dezenfaktan makinamız, 1.9lt deterjan hacmine sahiptir. Otomatik el dezenfaktanın üzerine istenilen kurum ve kurluşun logosu basılabilmektedir.

150TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Stoktaki Ürünler Aynı Gün Kargo
Kredi Kartlarına Taksit İmkanı